Ballina Autorët Postime nga Arbjona Çibuku

Arbjona Çibuku

252 POSTIME 0 KOMENTET
Ka mbaruar studimet e nivelit Bachelor në “Gazetari Politike” në Universitetin e Tiranës dhe aktualisht ndjek studimet e nivelit master për “Gazetari Investigative” në Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë. Prej tre vitesh ka punuar si gazetare në median e shkruar dhe atë online, si dhe ka qenë e angazhuar si aktiviste kryesisht në kauzat studentore. Aktualisht është gazetare pranë Citizens Channel

RRJETET SOCIALE

9,444FansLike
902FollowersFollow
239FollowersFollow
634SubscribersSubscribe