Ballina Autorët Postime nga Elira Kadriu

Elira Kadriu

Elira Kadriu
98 POSTIME 0 KOMENTET
Është diplomuar në nivelin Master në Gazetari dhe Komunikim në Universitetin e Tiranës. Ka eksperiencë në median tradicionale dhe online. Ka punuar si redaktore në materiale të ndryshme botimi. Aktualisht është e angazhuar në mbulimin e çështjeve sociale dhe kulturore pranë Citizens Channel.

RRJETET SOCIALE

7,581FansLike
902FollowersFollow
236FollowersFollow
143SubscribersSubscribe