Ballina Autorët Postime nga Elira Kadriu

Elira Kadriu

369 POSTIME 0 KOMENTET
Është diplomuar në nivelin Master në Gazetari dhe Komunikim në Universitetin e Tiranës. Ka eksperiencë në median tradicionale dhe online. Ka punuar si redaktore në materiale të ndryshme botimi. Aktualisht është e angazhuar në mbulimin e çështjeve sociale dhe kulturore pranë Citizens Channel.

RRJETET SOCIALE

9,444FansLike
902FollowersFollow
239FollowersFollow
732SubscribersSubscribe