Ballina Autorët Postime nga Erisa Kryeziu

Erisa Kryeziu

Erisa Kryeziu
38 POSTIME 0 KOMENTET
Ka mbaruar studimet bachelor në Gazetari dhe Komunikim dhe ka një master shkencor (MSc) për Marrëdhënie me Publikun në Universitetin e Tiranës. Ka studiuar për Mass Media dhe Komunikim në Budapest , Hungari si përfituese e bursës Erasmus +. Prej vitesh ka qenë e angazhuar vullnetarisht në disa organizata si gazetare dhe redaktore . Aktualisht është gazetare pranë Citizens Channel në zhanrin e raportimit të thelluar dhe përdorimit të teknikave të reja të raportimit si Mobile Journalism.

RRJETET SOCIALE

6,713FansaPëlqeje
802NdjekësitNdjek
166NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Aleanca për Teatrin padit në SPAK Sandër Lleshajn, Ardi Veliun dhe Erion Veliajn

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit (AMT) ka dërguar pranë SPAK-ut padi kundër ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, drejtorit të policisë Ardi Veliu dhe kryetarit...

Biseda online: “Të kuptojmë dhunën me bazë gjinore”

0
Titulli: Të kuptojmë dhunën me bazë gjinore Data: 9 dhe 11 qershor Ora: 18:00-19:30 Vendi: Online (Zoom) Afati i regjistrimit: 5 qershor Citizens Channel ofron hapësira online për të fuqizuar...

Protesta: Aktivistët i japin bashkisë Tiranë çmimin “Dhunuesi i vitit për të varfërit”

0
Aktivistë dhe pjesëtarë të komunitetit rom dhe egjiptian janë mbledhur sot para Bashkisë Tiranë për të dënuar dhunën e ushtruar nga policia bashkiake ndaj...