Ballina Autorët Postime nga Erisa Kryeziu

Erisa Kryeziu

369 POSTIME 0 KOMENTET
Ka mbaruar studimet bachelor në Gazetari dhe Komunikim dhe ka një master shkencor (MSc) për Marrëdhënie me Publikun në Universitetin e Tiranës. Ka studiuar për Mass Media dhe Komunikim në Budapest , Hungari si përfituese e bursës Erasmus +. Prej vitesh ka qenë e angazhuar vullnetarisht në disa organizata si gazetare dhe redaktore . Aktualisht është gazetare pranë Citizens Channel në zhanrin e raportimit të thelluar dhe përdorimit të teknikave të reja të raportimit si Mobile Journalism.

RRJETET SOCIALE

9,444FansLike
902FollowersFollow
239FollowersFollow
633SubscribersSubscribe