Ballina Etiketimet Abuzimi seksual

Etiketim: abuzimi seksual

RRJETET SOCIALE

5,633FansaPëlqeje
673NdjekësitNdjek
120NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Arkitekti Denis Muça: “Kullat në Tiranë kompleks inferioriteti”

0
  Denis Muça, një ndër arkitektët e rinj në kryeqytet i cili edhe pse ka vetëm tre vite që është diplomuar ka realizuar disa punime...

Mirditë: 87-vjeçari që u shoqërua në polici pasi kundërshtoi HEC-et: “Deri sa të vdes,...

0
Katër banorë të Mirditës janë shoqëruar në polici ditën e djeshme pasi janë paditur për pengim të punimeve nga përfaqësues të firmës private "Shpërdhaza...

Çfarë është koronavirusi, si të shmangim panikun dhe si të mbrohemi?

0
Nga të dhënat e fundit në Itali janë regjistruar deri më tani 283 raste të Koronavirusit, të përhapura kryesisht në zonën e Lombardisë, ndërsa...