Ballina Etiketimet Aleanca e mbrojtejs se teatrit.

Etiketim: aleanca e mbrojtejs se teatrit.

RRJETET SOCIALE

6,596FansaPëlqeje
797NdjekësitNdjek
166NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Mat: Pandemia ndalon protestat dhe i jep hov punimeve për HEC-et në Parkun Kombëtar

0
Një vendim i Këshillit Kombëtar të Territorit në 3 tetor 2018, i hapi rrugën ndërtimit të HEC-it Sekë dhe Zais mbi lumenjtë Flim dhe...

Gjobat ndaj Ora News raportohen në platformën e lirisë së medias në Këshillin e...

0
Gjobat dhe urdhëri i Inspektoratit Shëndetësor për mbylljen e televizionit Ora News janë kategorizuar nga Këshilli i Evropës (KE) si “veprime që cenojnë lirinë...

Dhuna ndaj ricikluesit; aktivistët padisin Policinë Bashkiake

0
Policia Bashkiake ka dhunuar dje një djalë të ri të komunitetit rom, i cili është ndaluar teksa mblidhte mbetje të riciklueshme në zonën e...