Ballina Etiketimet Bileta

Etiketim: bileta

RRJETET SOCIALE

6,669FansaPëlqeje
801NdjekësitNdjek
166NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Biseda online: “Të kuptojmë dhunën me bazë gjinore”

0
Titulli: Të kuptojmë dhunën me bazë gjinore Data: 9 dhe 11 qershor Ora: 18:00-19:30 Vendi: Online (Zoom) Afati i regjistrimit: 5 qershor Citizens Channel ofron hapësira online për të fuqizuar...

Protesta: Aktivistët i japin bashkisë Tiranë çmimin “Dhunuesi i vitit për të varfërit”

0
Aktivistë dhe pjesëtarë të komunitetit rom dhe egjiptian janë mbledhur sot para Bashkisë Tiranë për të dënuar dhunën e ushtruar nga policia bashkiake ndaj...

The Guardian: “Shtypi i lirë në mbarë botën është nën kërcënim”

0
Autor: Gill Phillips | The Guardian Në orën 7 të mëngjesit më 23 Mars 2017, gazetarja Miroslava Breach Velducea, 54 vjeç, nëna e tre fëmijëve,...