Ballina Etiketimet Dosjet e komunizmit

Etiketim: dosjet e komunizmit

RRJETET SOCIALE

5,960FansaPëlqeje
764NdjekësitNdjek
142NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Përjashtimi nga ndihma e kthen në mjerim izolimin për komunitetin rom dhe egjiptian

0
Në zonën e Rrapishtës në Elbasan, familjet e komunitetit rom dhe egjiptian po përballen me vështirësitë që sa vijnë e rriten bashkë me ditët...

Koronavirusi, zhvillmet më të rëndësishme në botë dhe rajon

0
Burimi: The Guardian | Autore: Sarah Marsh  Një përmbledhje e zhvillimeve më të mëdha në shpërthimin e koronavirusit në mbarë botën. Vdekjet në rang botëror nga...

“Të mirët janë larguar”, zëvendësimi i shpeshtë i infermierëve krijon probleme në spitalin e...

0
Autore: Anila Dushi | Citizens Channel | Shkodër Largimi i shqiptarëve drejt vendeve të tjera, kryesisht për arsye ekonomike është një fenomen në rritje që...