Ballina Etiketimet Ekspozite

Etiketim: ekspozite

RRJETET SOCIALE

5,943FansaPëlqeje
761NdjekësitNdjek
136NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Këshilli i Evropës thirrje qeverive: Masat ndaj COVID-19 nuk duhet të kufizojnë lirinë e...

0
Përmes një deklarate, Komisioneria e Këshillit të Evropës për të Drejtat e njeriut, Dunja Mijatović i bën thirrje qeverive në mbarë globin të mos...

KMD i kërkon qeverisë të shtojë komunitetet e përjashtuara në listën e ndihmës financiare...

0
Me anë të një rekomandimi, Komisioneri për Mbrojten nga Diskriminimi i ka kërkuar qeverisë shqiptare zgjerimin e listës së subjekteve dhe përfituesve të ndihmës...

“Nëse shtypi kinez do të ishte i lirë, koronavirusi mund të mos ishte kthyer...

0
Përkthyer nga Reporters Without Borders Reporterët pa Kufij (RSF) tregojnë se, pa kontrollin dhe censurimin e imponuar nga autoritetet, mediat kineze do ta kishin informuar...