Ballina Etiketimet Harta

Etiketim: harta

RRJETET SOCIALE

6,663FansaPëlqeje
800NdjekësitNdjek
166NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

The Guardian: “Shtypi i lirë në mbarë botën është nën kërcënim”

0
Autor: Gill Phillips | The Guardian Në orën 7 të mëngjesit më 23 Mars 2017, gazetarja Miroslava Breach Velducea, 54 vjeç, nëna e tre fëmijëve,...

A bazohet në ligj mbyllja e biznesit, plazhit, parqeve në fundjavë?

0
E premte, 22 maj, ora 21:45. Kryeministri Rama njofton me anë të një statusi në "Facebook" se fundjava do të vijojë njëlloj si ajo...

Juristi Marash Logu: “Urdhrat e kryeministrit ligjërisht nuk ekzistojnë dhe nuk sjellin asnjë pasojë”

0
Nisur nga urdhëresat e kryeministrit për mbylljen e fundjavave juristi Marash Logu shpjegon bazën ligjore të mbështetjes së këtyre kufizimeve. Logu konfirmon për Citizens Channel...