Ballina Etiketimet Personat me aftesi te kufizuar

Etiketim: personat me aftesi te kufizuar

RRJETET SOCIALE

6,669FansaPëlqeje
801NdjekësitNdjek
166NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Protesta: Aktivistët i japin bashkisë Tiranë çmimin “Dhunuesi i vitit për të varfërit”

0
Aktivistë dhe pjesëtarë të komunitetit rom dhe egjiptian janë mbledhur sot para Bashkisë Tiranë për të dënuar dhunën e ushtruar nga policia bashkiake ndaj...

The Guardian: “Shtypi i lirë në mbarë botën është nën kërcënim”

0
Autor: Gill Phillips | The Guardian Në orën 7 të mëngjesit më 23 Mars 2017, gazetarja Miroslava Breach Velducea, 54 vjeç, nëna e tre fëmijëve,...

A bazohet në ligj mbyllja e biznesit, plazhit, parqeve në fundjavë?

0
E premte, 22 maj, ora 21:45. Kryeministri Rama njofton me anë të një statusi në "Facebook" se fundjava do të vijojë njëlloj si ajo...