Ballina Etiketimet VKM

Etiketim: VKM

RRJETET SOCIALE

5,633FansaPëlqeje
673NdjekësitNdjek
120NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

“PERIFERIA FLET”

Mirditë: 87-vjeçari që u shoqërua në polici pasi kundërshtoi HEC-et: “Deri sa të vdes,...

0
Katër banorë të Mirditës janë shoqëruar në polici ditën e djeshme pasi janë paditur për pengim të punimeve nga përfaqësues të firmës private "Shpërdhaza...

Çfarë është koronavirusi, si të shmangim panikun dhe si të mbrohemi?

0
Nga të dhënat e fundit në Itali janë regjistruar deri më tani 283 raste të Koronavirusit, të përhapura kryesisht në zonën e Lombardisë, ndërsa...

Studiuesja Megi Kociaj tregon si të ruajmë qetësinë në kushtet e përhapjes së koronavirusit

0
Megi Kociaj është studiuese e shëndetit mendor, për më tepër njihet gjerësisht për kontributin e saj social me anë të blogut Bananaditar, i cili...